MŪSŲ PAŽADAS

IŠ BET KUR, BET KADA, DĖL BET KO

SKAMBINKITE TEL. 8 800 30725

Laiko, kurį galėsite naudotis mūsų pažadais, neribojame. Jei esate „Nissan“ klientas ir norite kalbėtis nuoširdžiai, atvirai ir pagarbiai, mes jumis pasirūpinsime. Tai yra mūsų pažadas.

NEMOKAMAS PAKAITINIS AUTOMOBILIS

Pažadame išlaikyti jus kelyje, kol bus atliekama jūsų automobilio techninė priežiūra. Užsiregistruokite iš anksto ir mes pasirūpinsime, kad gautumėte nemokamą pakaitinį automobilį, įskaitant elektrinius automobilius tam tikrose techninės priežiūros vietose.

Jei negalėsime suteikti pakaitinio automobilio, pasiūlysime kitas transporto alternatyvas.

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

ATITINKAMA TECHNINĖS PRIEŽIŪROS KAINA

Mes pažadame jūsų automobiliui suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, nes pasikliaujame mūsų parengtų kolektyvų patirtimi ir naudojame „Nissan“ originalias dalis.

Mes ne tik užtikrinsime geriausią kainą, bet ir pateiksime panašų pasiūlymą (įskaitant „Nissan“ originalias dalis ir darbą) į tą, kurį pateiktų žinoma nepriklausoma remonto įmonė, esanti iki 10 km atstumu nuo vietos atstovybės.

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

„NISSAN ASSISTANCE“ PAGALBA KELYJE VISAM GYVENIMUI

Pažadame išlaikyti jus kelyje bet kuriuo paros ir savaitės metu. Jei nutiktų kas nors netikėto, garantuojame 24 valandas dirbančios pagalbos kelyje tarnybos „Nissan Assistance“ paslaugas, kad ir kokio amžiaus būtų jūsų „Nissan“ automobilis.

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS

NEMOKAMAS TRANSPORTO PRIEMONĖS BŪKLĖS PATIKRINIMAS

Prieš atlikdami kokius nors darbus, pažadame atlikti nemokamą patikrą, kad tiksliai žinotumėte, ką reikia atlikti ir kiek tai kainuos.

PASLAUGŲ TEIKIMO SĄLYGOS