„NISSAN“ SERVISO SUTARTIS

Palengvins Jūsų gyvenimą tiek dabar, tiek ir ateityje

Įsigiję „Nissan“ serviso sutartį ir sumokėdami vienkartinį mokestį galėsite padengti visas įprastines techninės priežiūros paslaugas pagal savo automobilio metinį aptarnavimų planą. Ją galite įsigyti pirkdami automobilį arba vėliausiai prieš pirmąjį planinį techninį aptarnavimą, nepraėjus 12 mėnesių nuo pirmos registracijos datos.

Numatomi techninės priežiūros kaštai

Jūsų automobilis bus geros būklės, o biudžetas – stabilus. Kaina priklauso nuo ridos ir variklio tipo. Į savo sutartį galite įtraukti nuo 3 iki 5 aptarnavimų.

Paprastas apmokėjimas

Yra du būdai „Nissan“ serviso sutarčiai įsigyti:

1. Išankstinis mokėjimas. Sutartį apmokėkite pagal šiandienos kainas, nesijaudindami dėl galimų netikėtų išlaidų ateityje.

2. Įtraukite ją į savo automobilio finansavimo sutartį. Tai itin rentabilus būdas padalinti techninės priežiūros kaštus. Jums nereikės atskirai jaudintis dėl priežiūros išlaidų. „Nissan“ finansavimą užtikrina NISSAN FINANCE (UAB „Luminor Lizingas”).

Tik originalios dalys 

Visus į serviso sutartį įtrauktus darbus atlieką profesionalūs „Nissan“ meistrai, kurie naudoja tik originalias „Nissan“ dalis.

Likutinė vertė keičiant automobilį

Nepriekaištinga techninės priežiūros istorija ir geriausių specialistų atlikti darbai garantuoja aukštą Jūsų automobilio likutinę vertę.

Daugiau informcijos ieškokite artimiausioje Nissan atstovybėje.

KAINININKAS

ПРАЙС-ЛИСТ