Žurnalas „What Car?" apdovanojo naująjį „Nissan Qashqai" „Metų automobilis 2014" titulu

  • Naujasis „Qashqai" laimi „Metų automobilis" ir „Metų lengvasis visureigis" titulus
  • Komisija išgyrė naujojo „Qashqai" dizainą, atnaujinimus bei kainos ir kokybės santykį
  • Aukšto lygio įranga ir mažos emisijos susilaukė komisijos pagyrų
  • Naujasis „X-Trail" pelnė "Skaitytojo balsas" apdovanojimą
Naujasis „Qashqai", krosouverių segmento pionierius, buvo įvertintas vieno ryškiausių automobilinių žurnalų Europoje „What Car?" ir pelnė „Metų automobilis 2014" titulą.

Kaip ir daugkartinius apdovanojimus pelnęs pirmasis modelis, naujasis „Qashqai" projektuotas, kurtas ir bus surenkamas Jungtinėje Karalystėje.

„What Car?" komisija vertino priekiniais ratais varomą, „Acenta" komplektacijos, „Qashqai" su 1.5 litro dyzeliniu varikliu, nes tai populiariausias pirkėjų pasirinkimas. Pagyrimų susilaukė įgyvendinti atnaujinimai, automobilio manevringumas, dinamika bei maži eksploatacijos kaštai. Vertintojai, gerų atsiliepimų nestokojo ir naujojo „Qashqai" komfortui, interjero kokybei ir erdvei bei ekologiškų variklių su mažomis emisijomis (mažiau 100g/km CO2) gamai. 

„What Car?" vyriausiasis redaktorius Chas Hallett komentavo: „Naujasis „Qashqai" suteikia kokybės ir stiliaus automobilių segmentui, kuris jau pasižymi dideliu populiarumu ir pirkėjų dėmesiu. Automobilio vidaus dizainas puikia dera su stilinga išore. Puikus automobilis šiuolaikinei šeimai. Tai puikus kainos ir kokybės santykio pavyzdys, kuris yra vertas „Metų automobilis" titulo."

Lietuvos atstovybes naujasis „Nissan Qashqai" pasieks jau vasario pabaigoje. Naujojo modelio kainos nuo 59 990 litų. Sukurtas pirmojo modelio sėkmės pagrindu, naujasis modelis įkūnija modernias technologijas atitinkančias šiuolaikinio gyvenimo ritmą, komfortą ir vairavimo malonumą.

Tai ne vienintelė „Nissan" sėkmė organizuotuose rinkimuose. Naujasis „Nissan X-Trail" pelnė „What Car?" „Skaitytojų balsas" apdovanojimą. Šis „Nissan" modelis buvo renkamas 2014 metų laukiamiausių modelių kategorijoje, greta tokių modelių, kaip „Jaguar F-Type Coupe" ir „Porsche Macan". Naujasis „X-trail" prekyboje pasirodys 2014 vasarą. 

Daugiau informacijos apie naująjį Qashqai - www.nissan-live.com/newqashqai/