Nuo 49 721 €

Įelektrinanti kelionė

ELEKTROMOBILIO SAVYBĖ

Įelektrinanti kelionė

„Nissan ARIYA“ technologija „e-4ORCE“, du varikliai ir unikali visų varomųjų ratų technologija užtikrina tobulą galios ir beprecedentės kontrolės balansą bet kokiomis sąlygomis. Pajuskite momentinę visų keturių ratų galią. Važiuokite bekele bet kokiomis oro sąlygomis. Nepriekaištingai įveikite posūkius. Mėgaukitės kiekviena sklandaus važiavimo akimirka.

Įkraukite pakeliui

NUVAŽIUOJAMAS ATSTUMAS IR ĮKROVIMAS

Įkraukite pakeliui

Tyrinėkite nevaržomi. Kai vienu įkrovimu galite nuvažiuoti 533 km, niekas jūsų neriboja. Pasirinkite akumuliatorių ir dviejų arba visų varomųjų ratų pavarą, kad sužinotumėte, kiek toli vienu įkrovimu galėsite nuvažiuoti. Skubate? Spartusis įkrovimas per maždaug 40 minučių leis nuvažiuoti iki 300 km.

Pateikiami vaizdai yra iliustracinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose vaizduojami ne Lietuvos rinkai skirti automobiliai, neatitinkantys konkretaus modelio, klasės arba pasiūlymo. Vaizduojamos ypatybės gali būti neteikiamos arba įdiegtos tik tam tikruose modeliuose. Dėl tikslesnės informacijos visada rekomenduojame kreiptis į Nissan atstovybę.

*Dėl tikslesnės informacijos ir tam tikrų modelių prieinamumo prašome kreiptis į ,,Nissan" atstovybę.

ĮRANGA

ARIYA 63kWh ADVANCE 2WD

ARIYA 63kWh ADVANCE 2WD

Nuo 53 721 €

Pasirinkite

ARIYA 63kWh EVOLVE 2WD

ARIYA 63kWh EVOLVE 2WD

Nuo 58 221 €

Pasirinkite

ARIYA  63kWh ENGAGE 2WD

ARIYA 63kWh ENGAGE 2WD

Nuo 49 721 €

Pasirinkite

 ARIYA 87kWh EVOLVE+ e-4ORCE  Nappa Leather 20

ARIYA 87kWh EVOLVE+ e-4ORCE Nappa Leather 20"alloys 22kw charger

Nuo 72 721 €

Pasirinkite