Naujasis 100% elektrinis „Nissan Townstar”

Offer detail

Pasiūlymas galioja iki: 31.03.2024.

NISSAN X-TRAIL TEKNA DIG-T 160 AG, DCT, KAINA NUO 28 820 €

Pagerinkite savo įvaizdį išleisdami mažiau

KODĖL VERTA RINKTIS ELEKTROMOBILĮ?

Varomi elektriniu varikliu, maitinamu akumuliatoriaus, elektromobiliai yra švarūs, tylūs, jų eksploatacija ir techninė priežiūra pigesnė nei automobilių su vidaus degimo varikliu. Su automobiliu, kuriam nereikia pirkti dyzelino, smarkiai sumažinsite savo veiklos išlaidas, o verslas įgaus tvarią reputaciją. (3)

Iki 291 KM

Mišriu režimu (1)

„Nissan Townstar“ furgonas: vairuojantis vyras

    

   

   

   

Jūsų tvaraus verslo partneris

KODĖL VERTA RINKTIS ELEKTROMOBILĮ?

VAŽIUOKITE MIESTE IŠMANIAU

MĖGAUKITĖS NERIBOTA LAISVE

PASINAUDOKITE GALIMYBE SUMAŽINTI MOKESČIUS

    

    

prieš sėsdami į automobilį užsiregistruokite

LIKITE PRISIJUNGĘ

„Nissan Townstar“ furgonas: vyras su „Nissan Connect EV“ programėle ir automobilis

    

Programėlė „NissanConnect Services“

Specialiai „Nissan Townstar“ 2022 m. vasarai (2) sukurta programėlė „NissanConnect Services“ (3) – tai daugybė įvairių elektromobilio funkcijų. Norite užsitikrinti tobulą komfortą neįlipę į automobilį? Norite patikrinti nuvažiuojamąjį atstumą, akumuliatoriaus įkrovą ar salono temperatūrą? (4) Tiesiog pasinaudokite programėle.

    

    

Niekada nenutolsite nuo įkrovimo vietos

ĮKROVIMAS

„Nissan Townstar“ furgono įkroviklio dangtelis

   

Įkrovimas namuose

Naudodamiesi sieniniu įkrovikliu įkraukite savo naująjį „Nissan Townstar“ namuose per naktį, kai elektros kainos yra žemiausios.

Greitasis įkrovimas

Rinkitės iš įvairių įkrovimo variantų: peržiūrėkite nuolat besiplečiantį elektromobilių viešųjų įkrovimo stotelių tinklą. Tiesiog atsiverskite meniu jutikliniame ekrane (4) – galite netgi filtruoti rezultatus pagal norimą įkroviklio tipą.

    

    

Niekada nenutolsite nuo įkrovimo vietos

„Nissan Townstar“ furgonas: „Nissan“ įkrovimo logotipas

  

„Nissan“ siūlo platų buitinių kintamosios srovės įkroviklių (5) asortimentą, užtikrinantį maksimalų įkrovimo našumą buityje, vidaus ir lauko sąlygomis. Šiuo metu visoje Europoje yra daugiau kaip 40 000 viešųjų įkrovimo stotelių, iš jų 7 000 sparčiosios, todėl visada rasite, kur įkrauti automobilį.

    

    

ATRASKITE „NISSAN CHARGE"

Kai visos funkcijos pasiekiamos keliais paspaudimais, gyvenimas su „Nissan LEAF“ tampa ypač nerūpestingas. Su mūsų programėlėmis planuokite kelionę žemėlapyje, raskite visas įkrovimo stoteles savo pasirinktame maršrute ir naudokitės visa vairuotojui skirta informacija, navigacija, naujienomis ir pramogomis.

'„NISSAN CHARGE“

    

    

    

    

Užtikrintumas nuo pat pirmosios dienos

„NISSAN“ KLIENTŲ APTARNAVIMO SKYRIUS

„Nissan Townstar“ furgonas: Pagalba kelyje
„Nissan Townstar“ furgonas: 8 metų / 160 000 garantija akumuliatoriui

1/3 – 8 METŲ ARBA 160 000 KM ELEKTROMOBILIO AKUMULIATORIAUS GALIOS GARANTIJA (6)

8 metų arba 160 000 km akumuliatoriaus galios garantija ir nuolatinė pagalba kelyje elektromobiliams, todėl, kad ir kas nutiktų, liksite saugūs.

 
 
„Nissan Townstar“ furgonas: 8 metų / 160 000 garantija akumuliatoriui

(1) Nuvažiuojamas atstumas apskaičiuotas laboratorijoje, vykdant bandymus, atitinkančius ES teisės aktų reikalavimus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintą pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP).  Šie duomenys apskaičiuoti laboratorijoje, vykdant ES teisės aktų reikalavimus atitinkančius bandymus; tokie skaičiavimai skirti įvairių tipų automobiliams palyginti. Ši informacija nėra susieta su konkrečiu automobiliu ir nėra pasiūlymo dalis. Šie duomenys gali neatitikti tikrų rezultatų kelyje. Rezultatai gali priklausyti nuo pasirenkamosios įrangos, techninės priežiūros, vairavimo įpročių ir kitų veiksnių, pavyzdžiui, kelio būklės ir oro sąlygų. Rodikliai gauti taikant naujausią suderintos pasaulinės lengvųjų automobilių bandymų procedūrą (WLTP)

(2) NissanConnect services do not work on vehicles which are not equipped with a display screen. Jeigu norite naudotis „NissanConnect“ paslaugomis, turite susikurti „NissanConnect“ paskyrą ir nurodę savo vartotojo vardą bei slaptažodį prisijungti prie programėlės „NissanConnect Services“. Jei norite naudotis programėle „NissanConnect Services“, jums reikalingas „iOS“ arba „Android“ išmanusis telefonas, SIM kortelė ir mobiliųjų duomenų paslauga (jei tokios paslaugos neužsisakėte, kreipkitės į savo mobiliojo tinklo operatorių). Visoms paslaugoms būtinas mobilusis ryšys. 

(3) Naudojantis NCS programėle tikslios temperatūros nustatyti negalima. Galima įjungti paslaugą, tačiau pakeisti temperatūros negalima.

(4) Ši funkcija yra tik versijose su navigacija.

(5) Depending on the electricity supply, the maximum AC charging power from the Townstar ranges between 11kW and 22kW.​

(6) Pagal tai, kuri sąlyga įsigalios anksčiau.

Pateikti vaizdai ir aprašai yra tik informacinio pobūdžio. Kai kuriose nuotraukose užfiksuoti automobiliai nėra skirti Lietuvos rinkai, nėra konkretaus modelio arba versijos automobiliai ir nėra pasiūlymo dalis. Automobilio funkcijų paketas priklauso nuo jo versijos. Kai kurios jų yra standartinės, kitos – pasirenkamos (kainuoja papildomai).

NAUJI AUTOMOBILIAI SANDĖLYJE

Nėra aktyvių pasiūlymų